×

Ostrzeżenie

JLIB_APPLICATION_ERROR_COMPONENT_NOT_LOADING

Konsultacje w Biurze LGD

włącz . Odsłony: 467

ZAPRASZAMY NA KONSULTACJE W BIURZE LGD ZIELONE SĄSIEDZTWO


Biuro Stowarzyszenia LGD „Zielone Sąsiedztwo” informuje, że w drugiej połowie listopada br. planujemy ogłosić nabór wniosków na środki unijne z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 na przedsięwzięcia polegające na podejmowaniu działalności gospodarczej, zgodnie z zapisami §2 ust.1 pkt.2 lit. a Rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 24 września 2015 r. z pózn. zm., w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


Do składania wniosków zachęcamy osoby planujące rozpocząć własną działalność gospodarczą, będące mieszkańcami obszaru objętego Lokalną Strategią Rozwoju LGD „Zielone Sąsiedztwo”.
W związku z naborem wniosków planujemy w najbliższym czasie dla zainteresowanych osób zorganizować spotkania informacyjne, na których przedstawimy Państwu warunki ubiegania się o dotację oraz kryteria wyboru projektów, omówimy także treść wniosku oraz niezbędnych załączników.
Informujemy, że w biurze LGD przy u. Świerkowej 1 w Podkowie Leśnej mogą Państwo już dziś uzyskać niezbędne informacje dotyczące warunków uzyskania dotacji.

 

 

Wsparcia w formie indywidualnych konsultacji udzieli Państwu pracownik biura – p. Adriana Skajewska. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny (22 7245890) lub mailowy (adriana.skajewska@zielonesasiedztwo.pl) w celu umówienia terminu spotkania.