×

Ostrzeżenie

JLIB_APPLICATION_ERROR_COMPONENT_NOT_LOADING

Dziecięca Akademia Teatru

włącz . Odsłony: 3374

 

W programie - oprócz plenerowego spektaklu - gry i zabawy prowadzone przez aktorów teatru Plac Zabaw, kiermasz książek o Mamie MU wydawnictwa Zakamarki z Poznania, promocja tras rowerowych na obszarze Brwinowa i Podkowy.

Prowadzenie: Wiesława Klata.

Projekt "Dziecko w teatrze" jest współfinansowany z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, Oś 4 Leader.


Spektaklem Mama Mu CKiIO w Podkowie Leśnej inauguruje nowy cykl edukacji kulturalnej, tym razem poświęcony teatrowi dziecięcemu. Mamy nadzieję, że będzie się cieszył nie mniejszym powodzeniem niż Filharmonia Dziecięca.


Mali widzowie oraz ich opiekunowie będą mieli okazję do zapoznania się z różnorodnością i bogactwem form teatralnych oraz zdobycia wiedzy dotyczącej tej dziedziny sztuki. Towarzyszące spektaklom spotkania, warsztaty i inne działania edukacyjne bazować będą na naturalnej aktywności i spontaniczności dzieci, czyniąc ich równoprawnymi uczestnikami wydarzeń.


Zapraszamy dzieci w wieku od 5 do 12 lat wraz z towarzyszącymi im osobami dorosłymi. Jedno spotkanie poświęcone będzie teatrowi dla niemowląt (od ½ roku do 2 lat).


Przyjadą do Podkowy dobre, profesjonalne teatry oraz amatorski teatr dzieci niepełnoprawnych Koliberki, który odwiedził juz Podkowę Leśną parę lat temu i spotkał się z miłym odbiorem.


Każde ze spotkań poświęcone będzie prezentacji innego rodzaju teatru i obudowane dodatkowymi, atrakcyjnymi dla dzieci działaniami warsztatowymi.


Zobaczymy m.in. teatr plenerowy, teatr słowa, teatr muzyczny, pantomimę, teatr japoński, komedię dell' arte i wiele, wiele więcej...


Zachęcamy do systematycznego odwiedzania Dziecięcej Akademii Teatru – raz w miesiącu, zawsze w niedzielę o godz. 12.30. Ogółem spotkamy się 10 razy, a wielki finał nastąpi w czerwcu 2013 roku!

.