×

Ostrzeżenie

JLIB_APPLICATION_ERROR_COMPONENT_NOT_LOADING

Warsztaty artystyczno-naukowe w Otrębusach

włącz . Odsłony: 4556

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam do obejrzenia reportażu fotograficznego z  finałowego spektaklu „ CZTERY STRONY ŚWIATA” w dniu 21 kwietnia w szkole w Otrębusach dostępnego na:  http://www.jakobielski.com/blog/pompony/

To teatralno – muzyczne przestawienie było zwieńczeniem 32. otwartych, bezpłatnych WARSZTATÓW ARTYSTYCZNO - NAUKOWYCH U SMOKA POMPONA W OTRĘBUSACH organizowanych przez BAWMY SIĘ MUZYKĄ Aleksandra Tkaczyk i Punkt Przedszkolny U SMOKA POMPONA od września 2011 do kwietnia 2012 roku.

Spektaklowi towarzyszyła wystawa prac ceramicznych powstałych w trakcie warsztatów, pokaz slajdów z wszystkich wydarzeń oraz  zajęcia eksperymentów fizyko – chemicznych.

W ramach trwającego 8 miesięcy projektu odbyło się 8 warsztatów ceramicznych prowadzonych przez p. Irenę Kowalczyk, 8  spotkań teatralnych prowadzonych przez p. Romana Holca, p. Anetę Pałęcką i p. Michała Burbo ( HOTER) , 8. warsztatów pt.  Karuzuela Eksperymentów przygotowanych przez przez p. Darka Dąbrowskiego i Erudikon oraz 8  spotkań pt. RODZINNE MUZYKOWANIE prowadzonych przez Aleksandrę Tkaczyk.

 

 

Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Publikacja opracowana przez BAWMY SIĘ MUZYKĄ Aleksandra Tkaczyk

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

.