×

Ostrzeżenie

JLIB_APPLICATION_ERROR_COMPONENT_NOT_LOADING

Warsztaty artystyczne

włącz . Odsłony: 2988

Stowarzyszenie LGD „Zielone Sąsiedztwo”

Zaprasza do artystyczno – rzemieślniczych pracowni

w Podkowie Leśnej oraz w Gminie Brwinów,  proponujemy również wędrówkę

Szlakiem Artystycznego Rzemiosła

 

w Podwarszawskim Trójmieście Ogrodów .

 

Zachęcając do indywidualnych odwiedzin u twórców – zaproponujemy zainteresowanym osobom możliwość twórczego uczestnictwa w procesie powstawania artystycznego wyrobu. W przyszłości wystarczy zadzwonić do wybranej osoby, a następnie umówić się na warsztaty czy zwiedzanie pracowni.

 

Mamy także propozycję dla tych bardziej nieśmiałych/niezdecydowanych: od kwietnia do maja 2013r w 10 wybranych pracowniach odbędą się Wiosenne Dni Otwartych Pracowni Rzemiosła Artystycznego. W zależności od charakteru rzemiosła, twórcy będą czekali w wybrany dzień na Wasze odwiedziny lub będzie można wziąć udział w bezpłatnych warsztatach po wcześniejszym zapisie.

Chętnych do spróbowania swoich sił i poznania tajemnic ceramiki, garncarstwa, rzeźby, witrażu, malarstwa, rysunku, decoupagu, filcowania i innych twórczych technik zachęcamy do zapisania się na nie już teraz (drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie). Ilość miejsc ograniczona.

Szczegółowe informacje po 5 kwietnia.

zobacz Wiosenny Kalendarz Otwartych Pracowni Rzemiosła Artystycznego

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w szlakowych wydarzeniach – dla najwierniejszych uczestników przewidujemy niespodzianki.

UWAGA! Tylko w ramach weekendowych warsztatów dla lokalnych liderów organizowanych przez Stowarzyszenie LGD Zielone Sąsiedztwo  tj w terminach wskazanych w Kalendarzu Otwartych Pracowni oferta jest całkowicie bezpłatna!

Na koniec ogłaszamy, konkurs fotograficzny na najlepszy fotoreportaż lub krótki film dokumentujący spotkania z rzemiosłem i jego twórcami z Podwarszawskiego Trójmiasta Ogrodów.

Wybierając się na warsztaty - Pamiętajcie o zabraniu ze sobą aparatów! (przewidujemy nagrody rzeczowe o wartości 500, 300 i 200zł).

Więcej informacji na stronie WWW.zielonesasiedztwo.org.pl